Coaches

Name From To
T. Laurey 01.07.2016
J. Duguépéroux 30.03.2014 30.06.2016
F. Keller 01.07.2011 30.03.2014
L. Fournier 01.07.2010 31.05.2011
J. Furlan 12.06.2007 03.06.2006
A. Kombouare 01.07.2003 03.10.2004
I. Hašek 01.07.2001 01.07.2003
R. Girard 01.01.1998 30.06.1998
R. Lemerre 01.12.1981 30.06.1982