Coaches

Name From To
Luís Castro 01.07.2017
Ricardo Soares 19.12.2016 30.06.2017
Jorge Simão 01.07.2016 17.12.2016
Vítor Oliveira 01.07.2015 30.06.2016
Carlos Pinto 23.12.2014 30.06.2015
Norton de Matos 01.07.2014 22.12.2014
Quim Machado 16.10.2013 30.06.2014
João Eusébio 01.07.2013 15.10.2013
João Pinto 10.01.2013 30.06.2013
Pedro Monteiro 07.12.2012 10.01.2013
Hélder Fontes 01.07.2012 03.12.2012
Jorge Regadas 18.11.2011 08.04.2012
Filipe Casanova 12.10.2011 17.11.2011
João Eusébio 01.01.2011 09.10.2011