Coaches

Name From To
E. Di Francesco 13.06.2017
L. Spalletti 14.01.2016 30.05.2017
R. Garcia 13.06.2013 13.01.2016
A. Andreazzoli 03.02.2013 13.06.2013
Z. Zeman 01.07.2012 02.02.2013
Luis Enrique 10.06.2011 30.06.2012
V. Montella 21.02.2011 08.06.2011
C. Ranieri 01.09.2009 20.02.2011
L. Spalletti 01.07.2005 31.08.2009
L. Delneri 29.09.2004 14.03.2005
C. Prandelli 01.07.2004 27.08.2004
F. Capello 01.07.1999 30.06.2004
Z. Zeman 01.07.1997 30.06.1999