Coaches

Name From To
C. Cortijo 09.02.2018
J. Uribe 26.09.2017 31.12.2017
C. Díaz 22.05.2017 28.09.2017
C. Lovrincevich 22.05.2017 25.09.2017
W. Valencia 01.01.2017 16.05.2017
V. Rivera 01.01.2016 31.12.2016
R. Mosquera 08.09.2013 28.12.2015
José Bakero 01.01.2013 05.09.2013
F. Navarro 14.07.2012 30.12.2012
D. Umaña 10.01.2011 12.07.2012
J. Reynoso 18.08.2010 30.12.2010
L. Suárez 12.10.2009 16.08.2010